https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Walczą o pożyteczne wakacje

Projekt Fundacji Edukacyjno – Społecznej „Polny Kwiat” ze Starych Bogaczowic pt. ”Pożyteczne Wakacje 2017” został wysoko oceniany przez komisję konkursową i znalazł się w gronie 3 projektów w naszym regionie w konkursie „Tesco – Decydujesz, pomagamy”.
tesco
 
 
 
 
 
 
 
 
Konkurs „Tesco – Decydujesz, pomagamy” rozstrzygnięty zostanie przez klientów sklepów Tesco. Aby wesprzeć Fundację „Polny Kwiat” wystarczy zrobić zakupy w Tesco (za dowolną kwotę) w terminie 8 marca – 4 kwietnia 2017 r. i wrzucić żeton otrzymany od kasjera do urny oznaczonej nazwą projektu (pierwsza urna z lewej ). Sklepy, w których można zagłosować: Szczawno – Zdrój, ul. Łączyńskiego 44; Wałbrzych, ul. Główna 13; Wałbrzych, ul. Kasztelańska 9.
Projekt ” Pożyteczne wakacje” to ciekawa inicjatywa skierowana do dzieci zamieszkujących tereny wiejskie powiatu wałbrzyskiego. Jego celem jest organizacja letnich dwutygodniowych półkolonii i poprzedzającego je happeningu na temat zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji. Opracowany program półkolonii jest bardzo bogaty i zawiera wiele aspektów edukacyjnych: dzieci poznają zasady zdrowego odżywiania, wezmą udział w warsztatach kulinarnych, poprawią sprawność fizyczną poprzez zajęcia sportowe i piesze wycieczki.
(AL)

REKLAMA

Kliknij tutaj