https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Dzień niemiecki w oddziale Promedica24 w Wałbrzychu

 
1 marca w oddziale Promedica24 w Wałbrzychu odbędzie się dzień niemiecki. To seria spotkań organizowanych dla Pań i Panów, które mają przybliżyć specyfikę pracy opiekunki/opiekuna osób starszych za granicą. W tym wypadku dotyczy to pracy w Niemczech. Oprócz prezentacji oferty, warunków zatrudnienia i korzyści z tego wynikających, firma chce przybliżyć wszystkim uczestnikom kraj za zachodnią granicę: kulturę i obyczajowość.
 promedica 1m
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
– Starzejące się niemieckie społeczeństwo – dane demograficzne mówią o ponad dwudziestu milionach osób w wieku 60 i więcej lat – będzie wymagać fachowej opieki. Jest zatem szansa dla osób szukających pracy w charakterze opiekunki, szczególnie że Polki od lat cieszą się szacunkiem i są bardzo cenione przez pracodawców niemieckich. Nie ukrywamy, że praca taka niesie za sobą wiele korzyści materialnych, ale też pozwala realizować się i spełniać się jako osoba pomocna innym i empatyczna. Odwiedzając oddział Promedica24 w Wałbrzychu podczas dni niemieckich, można dowiedzieć się więcej o ofercie współpracy, zapoznać się z warunkami zatrudnienia oraz zweryfikować swój poziom języka. Można również uczestniczyć w bezpłatnym, pokazowym kursie językowym, który jest organizowany specjalnie dla osób zainteresowanych współpracą. Przy kawie i ciastku opowiemy kilka ciekawostek na temat Niemiec, a rekruter odpowie na wszystkie pytania. Będzie też okazja, by zasięgnąć informacji „z pierwszej ręki”, od opiekunki, która współpracuje z Promedica24.  Warto skorzystać z bezpłatnego zaproszenia do udziału w spotkaniu, może się to okazać przepustką do nowej przygody zawodowej.
Podstawowym kryterium zatrudnienia jest znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum podstawowym oraz doświadczenie w opiece (może to być doświadczenie rodzinne). W przypadku braku znajomości języka, Promedica24 organizuje kursy doszkalające, które odbywają się cyklicznie w naszych oddziałach. Przychodząc do oddziału, dowiesz się, kiedy startujemy z kolejnym kursem z języka niemieckiego i na jakich warunkach możesz w nim uczestniczyć.
Wizyta w oddziale może stać się początkiem powrotu do aktywności zawodowej, zdobycia cennego doświadczenia.
Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wyjechać z Promedica24 do Niemiec w charakterze opiekunki/a osób starszych na dzień niemiecki, który odbędzie się 1 marca od godziny 12:00 w oddziale w Wałbrzychu na ul. Lubelskiej 1. Telefon: 509-892-436. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.promedica24.com.pl raz w oddziale – zachęca Maja Trybała z Promedica24.
(MT)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty