https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Przeskoczą Norwida?

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w ostatniej kolejce fazy zasadniczej zagrają w Siedlcach z KPS-em. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 25 lutego o godz. 18:00.
SONY DSC
Wałbrzyszanie w ostatniej serii gier pokonali w hali Aqua-Zdrój AGH Kraków 3:1, lecz i tak nie zdołali wyprzedzić w tabeli I ligi ekipę z Częstochowy. Nadal zajmują 10. miejsce z 15 punktami na koncie, ale Norwid zagrał już mecz 22. kolejki, w którym przegrał w Krakowie z AGH 2:3 i żeby przeskoczyć tę drużynę, Victoria PWSZ musi wygrać w Siedlcach 3:0 lub 3:1.
Spotkanie w Siedlcach nie będzie należało do łatwych. KPS zajmuje 4. pozycję w tabeli zaplecza Plus Ligi, po zwycięstwie w Nysie ze Stalą 3:2, i na tym miejscu zakończy rundę zasadniczą, ponieważ ma na koncie 38 punktów oraz 4 oczka straty do trzeciej e tabeli drużyny z Nysy. Podopieczni Przemysława Michalczyka w grudniu przegrali z siedlczanami w hali Aqua-Zdrój 2:3 i będą chcieli wziąć rewanż, ponieważ aby skończyć na 9. lokacie, będą musieli zgarnąć 3 punkty za spotkanie w Siedlcach.
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj