https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pokonają zawodników z Wawelu?

Siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych w ostatnim spotkaniu w hali Aqua-Zdrój w sezonie zasadniczym podejmą AGH Kraków. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 18 lutego o godz. 17:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
Wałbrzyszanie nie mają już najmniejszych szans na awans do fazy play-off rozgrywek I ligi, ale mają jeszcze szansę na zakończenie sezonu na 9. miejscu. Ostatnio zagrali dwa mecze w ciągu dwóch dni, niestety w obu nie zdobyli ani jednego punktu, przegrywając w Suwałkach ze Ślepskiem 1:3 oraz w Zawierciu z Wartą 0:3. Na razie podopieczni Przemysława Michalczyka zajmują 10. miejsce z dorobkiem 12 oczek i 4-punktową stratą do dziewiątego Norwida Częstochowa.
Krakowianie w ostatniej serii gier przegrali we własnej hali ze Stalą Nysa 2:3, jednak maja już pewny udział w fazie play-off, tyle że ma szansę jeszcze wyżej skończyć sezon zasadniczy. Obecnie zajmują 7. lokatę w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie, lecz mają jeszcze szansę awansować o dwie pozycje wyżej, gdyż Krispol Września ma tylko 2 oczka więcej. AGH w ostatnim meczu z wałbrzyską ekipą wygrało we własnej 3:1, choć Victoria PWSZ mogła spokojnie zdobyć chociaż punkt w tej rywalizacji.
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj