https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biblioteka dla najmłodszych

Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Bogaczowicach z powodzeniem realizuje projekt „Lekcje biblioteczne dla najmłodszych” w ramach, którego przedszkolaki z terenu gminy spotykają się na edukacyjnych warsztatach z książką.

Spotkania prowadzone są przez doświadczoną bibliotekarkę, która dostosowuje ich tematykę do wieku i zainteresowań dzieci, dlatego też mają one charakter warsztatów angażujących uczniów – wykorzystują aktywne metody pracy.
 – Dzieciom bardzo podoba się każde spotkanie w bibliotece, w której panuje miła atmosfera. Uczestnictwo przedszkolaków w zajęciach bibliotecznych ma pozytywny wpływ oraz pomaga dzieciom w dalszym ich rozwoju – tak postrzega spotkania małych czytelników Anita Mularz, opiekunka „Przedszkolaków spod Trójgarbu”.

W zajęciach udział biorą dzieci uczęszczające, na co dzień do przedszkola w Strudze, Punktu Przedszkolnego w Starych Bogaczowicach oraz oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkół w Starych Bogaczowicach. Lekcje biblioteczne odbywają się w głównej siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej (ul. Główna 148, Stare Bogaczowice) oraz w siedzibach wyżej wymienionych instytucji.
(IL)
 przedszkolaki1
 
 
 
 
 
 
 
 
Dzieciom bardzo podoba się każde spotkanie w bibliotece.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty