https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Holly wygrał Memoriał Kaczmarka

Piotr Holly zwyciężył w XVIII Biegu Memoriałowym Stanisława Kaczmarka, byłego prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu. W rywalizacji na dystansie 4.400m wyprzedził Patryka Łazarskiego i Łukasza Wawrzyniaka. Na trasie o połowę krótszej wśrod pań wygrała Dominika Łabuda, druga była Aneta Remiszewska, a trzecia Ewa Pastuszeńko.
 
– To impreza, do której mam duży sentyment, kameralna i świetnie zorganizowana. Cieszy mnie, że wyprzedziłem właśnie Łazarskiego, który wcześniej trzykrotnie wygrywał ten memoriał, a dzisiaj wyrównałem jego osiagnięcie – powiedział na mecie Piotr Holly, który w ogólnopolskiej Lidze Biegów Górskich 2016, zajął w klasyfikacji końcowej 9. miejsce. Wkrótce więcej o nim napiszemy.
Impreza przeprowadzona tradycyjnie przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny SM „Podzamcze”, przebiegała pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA i Fundacji na Rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach RECAL, a główna nagrodą był Puchar Posłanki na Sejm RP Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej. Jak co roku, starterem honorowym biegu był Janusz Kaczmarek, syn Stanisława Kaczmarka.
Wśród wszystkich uczestników biegu (oprócz open sklasyfikowano ich także w innych kategoriach), rozlosowano 3 tablety firmy KIANO, które przygotował Krzysztof Rusiecki, kierownik sklepu MEDIAEXPERT oraz torby turystyczne przekazane przez Centrum Zaopatrzenia BHP PAKT. Poza tym zawodnicy otrzymali napoje izotoniczne oraz zostali poczęstowani gorącym żurkiem przygotowanym przez Kazimierza Chrapka.
(A.Bas.)
 Piotr Holly-Memorial Kaczmarka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Finiszuje Piotr Holly.

REKLAMA

Kliknij tutaj