https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Będzie pierwsze zwycięstwo?

Przed ogromna szansą na pierwsze zwycięstwo w ostatniej kolejce pierwszej rundy rozgrywek III ligi staną młode siatkarki Chełmca Wodociągi Wałbrzych. Początek spotkania z AZS UP Wrocław w sobotę o godzinie 15.00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ulicy Wysockiego 11a.
 
Oba zespoły do tej potyczki nie zaznały smaku zwycięstwa, ale gospodynie sobotniego meczu mają na koncie punkt zdobyty w przegranym meczu 2:3 w debiucie przed własna publicznością z inną wrocławską drużyną i kandydatem do awansu – Victorią. Czy wałbrzyski zespół stać na wygraną? Przed tygodniem trener zapewniał, że postarają się o niespodziankę, jednak w meczu przeciwko liderowi – AZS AWF Wrocław – Magdalena Zbebska i koleżanki nawiązały wyrównaną walkę tylko w jednej partii.
– Liczymy bardzo na kibiców, którzy – mamy nadzieję – tak licznie, jak w meczu z Victorią, stawia się w sobotę w Hali Wałbrzyskich Mistrzów i przy pomocy sympatyków zaliczymy pierwszą wygraną. Trzeba zagrać z ambicją i koncentracją od pierwszej do ostatniej piłki – zapowiada trener Jacek Kurzawiński.
(FK)
plakat-chelmiec-azswroclaw2

REKLAMA

Kliknij tutaj