https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

11 Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open

2 grudnia rozpocznie się w Czarnym Borze 11 Międzynarodowy Turniej Czarny Bór Open i Puchar Polski Seniorek w zapasach kobiet  pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
czarny-bor-open-2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W piątek w Hali Gminnego Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Czarnym Borze odbędzie się ważenie zawodniczek, a w sobotę impreza rozpocznie się od uroczystego otwarcia (godz. 9.00). Po otwarciu do około godziny 18.00 będą rozgrywane walki. Pojedynki finałowe zaplanowane są na niedzielę 4.12 w godz. 9.00 -12.00.
– Wszystko wskazuje na to, że na matach w Czarnym Borze będziemy mieć rekordową frekwencję. W ubiegłym roku w turnieju wzięło udział 296 zawodniczek, a teraz zgłoszono już ich ponad 300 z takich krajów jak: Austria, Chorwacja, Czechy, Francja, Węgry, Litwa, Łotwa, Niemcy, Finlandia, Włochy, Słowacja, Szwecja, Rosja. Polskę reprezentować będzie kadra narodowa juniorek młodszych oraz ponad 20 polskich klubów. Po raz pierwszy uruchomimy transmisję video na żywo w internecie, zatem Czarny Bór Open będzie można oglądać z każdego miejsca na ziemi. Przekaz video będzie prowadzony z każdej z mat. Do tego, podobnie jak rok temu, będzie można śledzić na żywo wyniki. Linki do transmisji video pojawią się na stronach internetowych czarnyboropen.pl oraz sportzona.pl – mówią organizatorzy turnieju.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty