https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sportowa Barbórka 2016

Zapraszamy na Bieg Barbórkowy oraz Damski Turniej Squasha Barbórka 2016, który zostanie rozegrany 2 grudnia o godz. 17:00 w Centrum Aqua Zdrój w Wałbrzychu.
barborka-squash
 
 
 
 
 
 
Zawody organizowane są w ramach uroczystych obchodów tradycji górniczych, które będą mieć miejsce w pierwszych dniach grudnia w Wałbrzychu. Poza licznymi atrakcjami biesiadno-kulturalnymi, nie zabraknie sportowych rozrywek. W sobotę, 3 grudnia w godz. 12:00-13:00, odbędzie się Bieg Barbórkowy. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Nie zabraknie nagród i dobrego humoru!
A dzień wcześniej w hali Aaua Zdrój o godz. 17.00 rozegrany zostanie Damski Turniej Squasha Barbórka 2016. System rozgrywania uzależniony będzie od liczby zgłoszeń. Przegrywające osoby, sędziują kolejny mecz na danym korcie. Zgłoszenia na turniej B przyjmowane są do 30 listopada do godz.12:00 (środa) w Strefie sport lub na adres mailowy fintess@aqua-zdroj.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, numer licencji PFS (licencję można bezpłatnie wyrobić na stronie: pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html). Wyniki losowania turnieju pojawią się na stronie www.facebook.com/aquasquash/ w środę, 30 listopada do godz. 22:00. Harmonogram pierwszych meczów pojawi się dzień przed turniejem. Wpisowe wynosi 60 zł (w tym 10 zł opłaty na PFS). Wpisowe należy uiścić do środy (30 listopada) kasie Strefy Sport Aqua Zdrój. Organizatorzy gwarantują: owoce, przekąski, ciepły posiłek, nagrody. Koordynatorem turnieju jest Anna Żabska (tel. 603 397 813).
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj