https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kolędałka z Bogaczowic

Gmina Stare Bogaczowice może pochwalić się niezwykłym projektem muzycznym! Dostępna jest już płyta „Kolędałka”, na której można usłyszeć mieszkańców gminy oraz dzieci z Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach śpiewających w towarzystwie takich gwiazd.
koledalka1
 
 
 
 
 
 
 
Do udziału w tym wyjątkowym projekcie włączyły się takie gwiazdy, jak między innymi: Zbigniew Wodecki, Dariusz Malejonek, Lidia Pospieszalska, Jan Trebunia-Tutka, Mirosław Kowalik i wielu innych znanych artystów. Powstaje także teledysk do jednej z piosenek, która znajduje się na tej wyjątkowej płycie. Zwieńczeniem projektu będzie koncert charytatywny z udziałem artystów, którzy brali udział w nagraniu płyty.
– Koncert odbędzie się 29.12.2016 roku o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Starych Bogaczowicach. Aby zdobyć płytę oraz bilety na koncert, wystarczy nabyć cegiełkę na rzecz Hospicjum w Wałbrzychu. Szczegóły w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice pod numerem telefonu: (74) 845 22 20 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Bogaczowicach pod numerem tel. (74) 844 35 03.
(IL)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty