https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Utrzymają podium?

Piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych w 11. kolejce ekstraligi zagrają na własnym stadionie z Czarnymi Sosnowiec. Mecz odbędzie się w sobotę, 29 października o godz. 11:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wałbrzyszanki, po porażce w Koninie z Medykiem 1:3 muszą teraz jak najwięcej wygrywać, bowiem beniaminek UKS SMS Łódź goni zespół Kamila Jasińskiego i ma już taki sam dorobek punktowy (po 19 oczek). Warto przypomnieć, że bohaterką spotkania z mistrzyniami Polski była Daria Antończyk, która obroniła dwa z trzech rzutów karnych, podyktowanych w tym meczu. A na mecz z Czarnymi do składu AZS PWSZ powróci Weronika Aszkiełowicz, która w Koninie nie zagrała z powody pauzy za kartki.
Sosnowiczanki, podobnie jak drużyna Łodzi, także są dość blisko podium. Po zwycięstwie 2:0 nad Olimpią Szczecin, zajmują 5. miejsce w tabeli ekstraligi z 17 punktami na koncie i bilansem bramek 23:11, mając tylko 2 oczka straty do AZS PWSZ.
W poprzednim sezonie obie ekipy dwa razy stanęły naprzeciwko siebie: w Wałbrzychu padł remis 1:1, a w Sosnowcu nie padły gole i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
 
Zestaw par 11. kolejki ekstraligi:
AZS PWSZ Wałbrzych – Czarni Sosnowiec (sobota, 29 października, godz. 11:00)
Sztorm Gdańsk – AZS Wrocław
Mitech Żywiec – GOSiR Piaseczno
Olimpia Szczecin – UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna – Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska – AZS UJ Kraków
Radosław Radczak

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty