Górnik w półfinale

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych Victoria Świebodzice przegrała z Górnikiem Wałbrzych 0:3. Rywalem wałbrzyszan w półfinale będzie czwarto ligowy AKS Strzegom.
W starciu beniaminka IV ligi ze Świebodzic z wałbrzyskim trzecioligowcem zdecydowanym faworytem był Górnik, który już do przerwy prowadził 2:0, po dwóch golach strzelonych przez Jan Rytko w 20 i 44 minucie. Po przerwie wynik meczu ustalił w 84 minucie Grzegorz Michalak. Kolejnym rywalem wałbrzyszan będzie AKS Strzegom, który wyeliminował Zdrój Jedlina Zdrój. W drugiej parze półfinałowej Bielawianka Bielawa, która walkowerem wygrała z Pogonią Duszniki Zdrój (wycofała się z rozgrywek), zmierzy się ze zwycięzcą pary Iskra Jaszkowa Dolna – Victoria Tuszyn.