Zdrój odpłynął z pucharu

W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN Wałbrzych, piłkarze Zdroju Jedlina Zdrój przegrali na własnym boisku z AKS Strzegom 1:4. Już do przerwy czwartoligowiec ze Strzegomia prowadził 4:0, po dwóch golach Wojciech Durajczyka oraz trafieniach Marcina Wasilewskiego i Michała Sudoła. W II połowie gospodarze ruszyli do odrabiania strat, wypracowali kilka sytuacji, ale do siatki strzegomian trafił tylko raz Maciej Piwoński. Pozostałe mecze III rundy zostaną rozegrane 12 października.

Zdrój Jedlina-Zdrój – AKS Strzegom 1:4 (0:4)
Bramki:0:1 Durajczyk (19), 0:2 Wasilewski (30), 0:3 Sudoł (41), 0:4 Durajczyk (44), 1:4 Piwoński (55). Sędziował: Krzysztof Dłużniak (Wałbrzych).
Zdrój: Wtulich – Wosiński (74 Siara), Pohl, Kwiatkowski, Kraus (83 Procyk), Zasada, Chabrowski, Piątek (57 Dudek), Włochowski (46 Samiec), Lipiński (46 Piwoński), Kałoń.