Ostrzeżenie przed ligą

Ostatnia niedziela lipca nie okazała się szczęśliwa dla piłkarek nożnych AZS PWSZ, które przegrały u siebie w meczu sparingowym z AZS UJ Kraków 0:1. Beniaminek ekstraligi potwierdził znane już z poprzedniego sezonu w I lidze umiejętności defensywne i nie dał sobie strzelić bramki, zaś Daria Antończyk w pierwszej połowie raz musiała sięgać do siatki. Po przerwie wałbrzyszanki miały okazje do wyrównania, ale wynik nie uległ już zmianie i spotkanie zakończyło się zwycięstwem AZS UJ 1:0. Był to ostatni sparing naszego zespołu przed nowym sezonem ekstraligi, który startuje już w weekend. W pierwszej kolejce AZS PWSZ zagra w Łodzi z drużyną SMS.
AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków 0:1 (0:1) AZS: Antończyk (Urbańska), Aszkiełowicz (Iwańczuk), Mesjasz, Gradecka, Ratajczak, Gonzalez (Smagur), Rędzia, Jędras, Miłek, Pluta, Maciukiewicz.