https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mistrzostwa Polski w Biathlonie Letnim

Gmina Czarny Bór, decyzją Polskiego Związku Biathlonu, po raz trzeci została wybrana na organizatora Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 1-4 lipca 2016 r. na stadionie sportowym w Czarnym Borze a Uroczyste Otwarcie Mistrzostw odbędzie się 2 lipca o godzinie 12.00.
biathlon letni
 
 
 
 
 
 
 
Organizacja poprzednich edycji została bardzo wysoko oceniona przez zawodników, działaczy i dziennikarzy. Impreza zgromadziła kilkuset zawodników z całej Polski na czele z Moniką Hojnisz, Weroniką Nowakowską, Magdaleną Gwizdoń i Krystyną Guzik oraz wielu kibiców – miłośników sportu biatlonowego. Celem zawodów jest nie tylko popularyzacja sportu biatlonowego, ale wyłonienie najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych oraz ustalenie kandydatów kadr narodowych na mistrzostwa Europy i świata.
Podczas zawodów będzie czynna strefa aktywności sportowej, przygotowana przez Decathlon, a w niej między innymi: trampolina 420, kosz do koszykówki, bramki do piłki nożnej, stół do pin-ponga, badminton, darty, łuki, bule, turnball (do gry w speed ball). Rodzice zawodników oraz Stowarzyszenie Klub Seniorów z Witkowa przygotują dla wszystkich pyszną kuchnię czarnoborską, w której nie zabraknie słynnych regionalnych pierogów, dań z grilla i domowych ciast. UKN Melafir zorganizował loterię fantową z cennymi nagrodami (między innymi rower górski Author). Jak co roku kibicowanie na trasie zdominuje zespół Janicki, który swoimi dzwonkami skutecznie dopinguje zawodników.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty