https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Park aktywności zaprasza!

 
Park aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju przygotował na sezon letni moc atrakcji dla odwiedzających. Gwarantowane emocje na wysokim poziomie!
Park Aktywnosci 2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na spragnionych wrażeń czeka taka ilość i różnorodność atrakcji, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. I to zarówno w przypadku najmłodszych, jak i dorosłych, amatorów oraz wytrawnych wyczynowców. Jest w czym wybierać, bowiem do dyspozycji są: tor saneczkowy, zjazd na pontonie, karuzela rotondo, hulajnoga i deskorolka górska. W parku linowym do wyboru są trasy, zróżnicowane pod względem poziomu trudności: „Maluch”, „Junior”, „Standard”, „Extremum”, „Tyrolka” oraz wieża wspinaczkowa.
Magnesem przyciągającym do Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie-Zdroju są bardzo konkurencyjne ceny, praktycznie na każdą kieszeń. Za zjazd na torze saneczkowym lub pontonowym zapłacimy już od 2 zł, a dzieci do lat 3 mogą zjeżdżać bezpłatnie. Za godzinną wspinaczkę na wieży dzieci i młodzież do 16 lat zapłacą tyle, ile mają lat. Jednakże prawdziwym hitem z jest nowość – bilet na wszystkie atrakcje, uprawniający do jednorazowego skorzystania z każdej z licznych propozycji. Wykupienie tej opcji (już od 50 zł za osobę) pozwala zaoszczędzić ok. 70-90 zł! Jak widać, warto przybyć do jedlińskiego centrum aktywności i zabawy dla całej rodziny.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj