https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biegnij z Jedynką

Zespół Szkół nr 1 w Wałbrzychu zaprasza 17 czerwca 2016 r. na spotkanie z Trenerem Aleksandrem Wierietielnym oraz bieg sztafetowy „Biegnij z Jedynką na 70-lecie sportu wałbrzyskiego” pod honorowym patronatem prezydenta Wałbrzycha dr Romana Szełemeja.
 
– Gościem specjalnym będzie Aleksander Wierietielny, trener mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk oraz zawodnicy sekcji biathlonowej Górnika Wałbrzych w latach 80-tych i 90-tych, których szkoleniowcem był trener Wierietielny. Do udziału w Biegu z Jedynką zapraszamy sztafety 7-osobowe. Sztafety pozaszkolne mogą wystawić mniejsze zespoły. Będzie ciekawie! Wystąpią m.in. sztafeta „VIPów” z udziałem prezydenta Romana Szełemeja, sztafeta biathlonistów oraz sztafeta SRS Dęby Wałbrzych. Na uczestników czeka moc atrakcji i wiele nagród, w tym puchar Trenera Aleksandra Wierietielnego! Zapisy do biegu prowadzone są online na stronie: www.1lo.walbrzych.pl. Regulamin i kontakt do koordynatora są także dostępne na stronie biegu – mówi Beata Urbaniak, wicedyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Wałbrzychu.
(RED)
 
Program:
godz. 10.00-11.15 – spotkanie z trenerem Wierietielnym i biathlonistami Górnika Wałbrzych w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu;
11.30 – przejście do hali lekkoatletycznej (biuro zawodów w hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina: w godz. 11.00-12.00)
12.00 – uroczyste rozpoczęcie zawodów „Biegnij z Jedynką na 70-lecie sportu wałbrzyskiego”
12.15 – przejście do Parku Sobieskiego
12.30 – rozpoczęcie biegu
13.20 – powrót do hali lekkoatletycznej
13.30 – pokazy i próby strzeleckie z karabinków laserowych
14.00 – rozdanie pucharów i dyplomów zwycięskim drużynom w czterech kategoriach: szkoły
podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne i sztafet pozaszkolnych
14.15 – zakończenie.
plakat_bieg

REKLAMA

Kliknij tutaj