https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wczasy za zupę!

Każdy, kto weźmie udział w XIV Dolnośląskim Festiwalu Zupy w Jedlinie – Zdroju będzie miał szansę na wygranie atrakcyjnych wczasów! Zapisy trwają do 23 czerwca.
 
XIV Dolnośląski Festiwal Zupy, który odbędzie się 26 czerwca 2016 r. w Jedlinie-Zdroju stanowi dla Gminy Jedlina – Zdrój, powiatu wałbrzyskiego, Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz województwa dolnośląskiego duże wydarzenie turystyczne i kulturalno-kulinarne. Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy rękodzielnicze i wyroby regionalne, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała tę imprezę tytułem Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu.
– Podczas festiwalu gościmy gastronomików z różnych regionów Polski. Reprezentowane są najlepsze restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, gospody i zajazdy. Do naszego uzdrowiska przyjeżdżają kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem, ale także pasją. U nas, dzięki urokowi miasta i gościnności mieszkańców, znajdują niepowtarzalny klimat do realizacji swoich pomysłów. Także dla Państwa jest to okazja do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych – mówi Leszek Orpel, burmistrz Jedliny Zdroju.
Uczestnicy konkursu mają możliwość promowania swojej działalności przez umieszczenie materiałów reklamowych na swoim stanowisku podczas imprezy oraz umieszczenie banerów, plansz i innych reklam w miejscach uzgodnionych z organizatorem.
Dla zwycięzców festiwalowego konkursu na najlepszą zupę przewidziano atrakcyjne nagrody. W kategorii osoba fizyczna będą to wczasy w Chorwacji dla 2 osób, ufundowane przez Organizację Usług Turystycznych Zbigniew Górnicki. Nagrodą główną w kategorii wystawca instytucjonalny są wczasy dla 1 osoby w Port Grimaud (Francja), ufundowane przez Biuro Podróży „Juventur Travel” Sp. z o.o. Dodatkową nagrodą w tej kategorii będą vouchery na reklamę (za I miejsce o wartości 5 tys. zł, II m-sce-3 tys., III m-sce-2 tys.) w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl
Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju, ul. Piastowska 13, telefonicznie: 74 8455249 wew. 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biblioteka@jedlinazdroj.eu do 23 czerwca 2016 r. do godz.12.00.
orpel zupa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Co rok burmistrz Leszek Orpel przygotowuje swoją zupę.

REKLAMA

Kliknij tutaj