https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Świętowały wyjątkowe mamy

 
W restauracji A’propos w Wałbrzychu po raz siódmy odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki, organizowane tradycyjnie przez senatora VI i VII kadencji Romana Ludwiczuka oraz Fundację „Zielone Wzgórze”.
dzien matki grupowe
 
 
 
 
 
 
 
 
W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt mam osób niepełnosprawnych oraz zaproszeni goście, wśród których byli poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz – Leszczyńska i starosta wałbrzyski Jacek Cichura. Spotkaniu towarzyszył występ zespołu ze szkoły muzycznej, który swoim koncertem wywołały wiele wspaniałych emocji i radości na twarzach mam i gości oraz koncert w wykonaniu Roberta Delegiewicza, który także prowadził tę imprezę. W miłej atmosferze organizatorzy wręczyli mamom drobne upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem oraz zaproszeniem na kolejny rok.
– Bardzo się cieszę, że te wspaniałe mamy po raz kolejny zechciały przyjąć nasze zaproszenie. Wiemy jak trudno im znaleźć chwilę dla siebie, więc tym bardziej jest nam miło. Dziękuję także wszystkim sponsorom, którzy od lat pomagają nam w organizowaniu tego wyjątkowego spotkania – mówi Roman Ludwiczuk.
(RED)
 

REKLAMA

Kliknij tutaj