https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Blachotrapez już w Wałbrzychu!

Bezpośredni producent blach dachowych Blachotrapez sp. z o.o. należy do czołowych producentów pokryć dachowych i elewacyjnych w Polsce. – Nasza firma zdobyła uznanie klientów, oferując im wysokiej jakości produkty: blachy dachowe i elewacyjne, które charakteryzuje wysoka jakość, funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo, jak również świadcząc usługi tak, aby spełniać oczekiwania naszych klientów – mówią przedstawiciele wałbrzyskiej filii Blachotrapez Sp. z o.o., znajdującej się przy ul. Armii Krajowej 1 w Wałbrzychu.
 
Dużą zaletą blachodachówek jest różnorodność kolorów i wzorów. Dzięki temu na pewno uda się nam wybrać propozycję, która idealnie wpisze się w projekt naszego domu. W zależności od przewidywanego koloru elewacji, stylu, w jakim planujemy wybudować dom, a także charakteru otoczenia, wybrać możemy blachodachówkę zupełnie prostą lub o nieco bardziej fantazyjnym wzorze. W przypadku kolorów – możemy przychylić się w stronę klasycznej czerwieni, odświeżającej zieleni, a nawet mniej standardowych rozwiązań, takich jak brąz czy czerń.
 – Ciekawym rozwiązaniem dla osób preferujących dachówkę ceramiczną jest blachodachówka, która przypomina ją swoim wyglądem. Jest ono szczególnie atrakcyjne, kiedy chcemy odnowić dach starego budynku, którego konstrukcja nie może zostać nadmiernie obciążona pokryciem z dachówki ceramicznej mówi ekspert firmy Blachotrapez.
Interesującą propozycją jest blachodachówka modułowa o wzorze z trzema przetłoczeniami – GERMANIA SIMETRIC. Nada ona naszemu dachowi niezwykle unikalnego charakteru.
Innowacyjne wzory blachodachówek Blachotrapez są dobrym pomysłem na podkreślenie wyglądu budynku. Posiadamy w ofercie szeroki wybór blachodachówek o różnym kształcie i przetłoczeniach.
Oddział w Wałbrzychu oferuje również:
– obróbki blacharskie
– parapety
– akcesoria dachowe
– panele dachowe i elewacyjne
– blachy gontopodobne
W naszym oddziale, przy zakupie towaru, istnieje możliwość bezpłatnego skorzystania z giętarki. Transport na terenie całego kraju – bezpłatny!
Zapraszamy do oddziału przy ul. Armii Krajowej 1 w Wałbrzychu: tel. 509-004-305 oraz 509-004-380.
(TS)
blachotrapez

REKLAMA

Kliknij tutaj