https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Okazja! Stwórz ASO lub salon sprzedaży samochodów!

Euro Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży (wraz z przyległym terenem) lokal użytkowy o pow. 1308 m2, zlokalizowany w Wałbrzychu w atrakcyjnym miejscu (skrzyżowanie ul. Wrocławskiej z Al. Gen. Ch. de Gaulle`a ) na działce o powierzchni 6108 m2.
salon degaullea
 
 
 
 
 
 
Lokal, który wcześniej pełnił funkcję salonu samochodowego wraz z autoryzowaną stacją obsługi samochodów, w chwili obecnej spełnia wymogi profesjonalnego warsztatu samochodowego ASO, a w jego skład wchodzą:
* sala sprzedażowa (punkt obsługi klienta) o powierzchni 380 m2,
* hala serwisowa napraw mechanicznych,
* hala serwisowa napraw blacharsko-lakierniczych,
* pomieszczenie myjni ręcznej,
* pomieszczenie stacji diagnostycznej.
Sala sprzedażowa jest w pełni umeblowana, a hale serwisowe wyposażone są w niezbędny sprzęt. Obiekt dodatkowo posiada 4 pomieszczenia biurowe, 5 toalet, centralę-serwerownię, zaplecze socjalne, szatnię z prysznicami, jadalnię, pomieszczenie magazynowe oraz dodatkowo wyposażony jest w 4 elektrycznie sterowane bramy wjazdowe.
Istnieje możliwość za dodatkową (do uzgodnienia) dopłatą pozostawienia całego wyposażenia, na które składa się: wyposażenie pomieszczeń biurowych, wyposażenie sali sprzedażowej (punkt obsługi klienta), wyposażenie hal serwisowych, a w tym między innymi:
– podnośnik krzyżakowy hydrauliczny z linią diagnostyczną;
– analizator spalin, dymomierz, wyposażenie myjni ręcznej;
– podnośniki samochodowe elektryczne do 3,5 T i do 5,5 T , urządzenie do wymiany opon i wyważania kół, do ustawiania zbieżności oraz ustawiania świateł;
– rama naprawcza – Autorobot;
– kabina lakiernicza EKOMAL;
– kompresor przemysłowy.
W obiekcie zamontowano instalacje alarmową oraz elektroniczną ochronę wraz z kamerami przemysłowymi, poprowadzona jest sieć komputerowa kablowa oraz Wi-Fi, zamontowane są czujniki CO2, zamontowane jest ogrzewanie gazowe (piec gazowy z ogrzewaczem wody). Pomieszczenia biurowe wyposażone są w grzejniki wodne, a salon i hale serwisowe w nagrzewnice gazowo-elektryczne. W halach serwisowych znajdują się profesjonalne wyciągi spalin. Wymienione oraz pozostałe urządzenia są sprawne i posiadają ważne UDT oraz niezbędne pozwolenia.
Więcej zdjęć na stronie: http://www.eurodom.walbrzych.pl/Oferta/Obiekty/Sprzedaz/Walbrzych-Szczawienko/455389
Obiekt można oglądać w od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.
W razie pytań prosimy o kontakt z Jolantą Targosz: tel. 606 97 66 30, e-mail: biuro@eurodom.walbrzych.pl.
 
Uwaga! Zamieszczone powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianom.

REKLAMA

Kliknij tutaj