https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Powrót Templariusza

Nieco ponad rok czytelnicy musieli czekać, by poznać dalsze niesamowite losy Krisa i Marii Magdaleny. Ich autor – Krzysztof Parfienczyk z Boguszowa Gorc – dotrzymał słowa i w księgarniach można już kupić: „Templariusz. Dwa życia i jedna miłość. Część II: Święty Graal i demony”.
 
Pierwsza część książki „Templariusz. Dwa życia i jedna miłość” zebrała wiele przychylnych recenzji nie tylko w Polsce, ale także daleko poza jej granicami.
– O dziwo, pierwsza część „Templariusza” bardzo dobrze się przyjęła, choć były i złe opinie… Dwie. Widzę to po sprzedaży i pozytywnych komentarzach w księgarniach internetowych, zwłaszcza tej w Empiku. Z raportów – które co miesiąc dostaję od wydawcy – wynika, że książka sprzedaje się najlepiej w Polsce, a drugie miejsce to Wielka Brytania. Ale była kupowana także za oceanem, między innymi w Australii. A teraz przedstawiam Państwu drugą część mojej powieści. Jest to książka o przyjaźni, braterstwie, honorze, a przede wszystkim o prawdziwej i ponadczasowej miłości. Wbrew pozorom nie jest to jednak książka historyczna, lecz inspirująca baśń przygodowa. Jeżeli pragną Państwo poznać dalsze niesamowite losy Krisa i Marii Magdaleny, to zachęcam do przeczytania drugiej części „Templariusza”. Nie odległość, nie czas, bo ten nie koi ran, lecz prawdziwa tęsknota i prawdziwa miłość pokazują, jak bardzo kogoś kochamy – mówi Krzysztof Parfieńczyk.
(RED)
krzysztof parfienczyk templariusz 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jak widać na załączonym zdjęciu, dostałem egzemplarze autorskie „Templariusza”, a to oznacza, że książka jest już do kupienia w księgarniach: Empik, Bonito i wielu, wielu innych – mówi autor książki Krzysztof Parfienczyk.

REKLAMA

Kliknij tutaj