https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czołówka ucieka

Piłkarze Górnika Wałbrzych po wygranej w Legnicy 2:1 z rezerwami Miedzi odskoczyli rywalom, którzy znajdują się od najniższego stopnia podium w dół. Jedynym rywalem dla nich w grze o awans jest w tym momencie KS Polkowice.
 SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
Wyniki 28. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Miedź II Legnica – Górnik Wałbrzych 1:2 (0:0)
Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (1:0)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Lechia Dzierżoniów 0:1 (0:1)
KP Brzeg Dolny – Śląsk II Wrocław 0:3 wo
KS Polkowice – Ilanka Rzepin 2:1 (2:0)
Ślęza Wrocław – Piast Żmigród (mecz przełożony na 3 maja)
Budowlani Lubsko – Zagłębie II Lubin 0:6 (0:1)
Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Karnin 1:1 (0:1)
Formacja Port 2000 Mostki – Foto-Higiena Gać 1:0 (0:0)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans goli):
1. Górnik Wałbrzych 27        63        55:20
2. KS Polkowice         28        62        72:36
3. Miedź II Legnica     28        54        71:34
4. Ślęza Wrocław        27        53        52:29
5. Śląsk II Wrocław     28        50        57:36
6. Lechia Dzierżoniów            28        50        44:33
7. Formacja Port 2000 Mostki 28        47        61:39
8. Piast Żmigród          27        47        51:38
9. Zagłębie II Lubin    28        44        65:31
10. Stilon Gorzów Wielkopolski         28        42        46:36
11. Ilanka Rzepin        28        39        44:48
12. Foto-Higiena Gać  28        38        40:37
13. Piast Karnin                      28        32        33:39
14. Polonia-Stal Świdnica       27        31        34:45
15. Karkonosze Jelenia Góra  27        26        35:55
16. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        28        10        15:89
17. Budowlani Lubsko           27        9          22:94
18. KP Brzeg Dolny    28        8          16:74
 
We wtorek, 3 maja odbędą się 3 zaległe spotkanie spotkania w grupie – w tym Karkonoszy Jelenia Góra z Górnikiem Wałbrzych – początek o godz. 12:00.
Następna kolejka:
Górnik Wałbrzych – KS Polkowice (sobota, 7 maja, godz. 17:00)
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki – KP Brzeg Dolny          
Foto-Higiena Gać – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin – Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra – Budowlani Lubsko
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
Ilanka Rzepin – Śląsk II Wrocław
 
Radosław Radczak

REKLAMA