https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czekolada i motory

Zapraszamy do spędzenia długiego, majowego weekendu na dwóch wyjątkowych imprezach, które odbędą się w Świebodzicach. Dla tych, którzy nie planują wyjazdów, miasto przygotowało naprawdę interesujące propozycje.
 
Na początek – coś dla miłośników dwóch lub więcej kółek. Po raz kolejny w Rynku spotkają się motocykliści z całego Dolnego Śląska na Zlocie Motocyklowym, który organizują wspólnie burmistrz miasta Bogdan Kożuchowicz i Dariusz Stańczyk, świebodzicki biznesmen i zapalony motocyklista. Zlot odbędzie się tradycyjnie w ostatni sobotę kwietnia, czyli 30.04. Zaczynamy o godz. 15:00 w Rynku. Najpierw będzie poświęcenie pojazdów, a później to, co najbardziej widowiskowe – parada motocykli ulicami miasta. O godz. 16:00 rozpocznie się druga część wydarzenia – impreza plenerowa i moto dyskoteka na terenie Hotelu Księżyc.
Natomiast 3 maja (wtorek) zapraszamy całe rodziny do Parku Miejskiego na najsłodszy festyn w Polsce – czyli Czekoladowy Festyn Rodzinny! Zabawa rozpoczyna się o godz. 14:00 a w programie jest mnóstwo atrakcji – m. in. przedstawienie dla dzieci o przygodach Koziołka Matołka, wielki, urodzinowy tort z okazji 70-lecia firmy Śnieżka-Invest; czekoladowe zabawy i konkursy, Jumping Frog – fitness na trampolinach, dmuchańce, bańki i oczywiście stoiska z czekoladowymi słodkościami. Festyn organizują: Urząd Miejski w Świebodzicach oraz Śnieżka-Invest.
(RED)
 
zlot

REKLAMA

Kliknij tutaj