https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bierzmowanie i relikwie JP II w Mieroszowie

– 27 kwietnia 2016 r. w parafii w Mieroszowie będziemy przeżywać podwójną uroczystość: przyjęcie sakramentu bierzmowania przez naszą młodzież oraz uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II do naszej świątyni. Uroczystościami przewodniczyć będzie ks. bp Ignacy Dec, Biskup Świdnicki – informują księża Stanisław Piskorz i Jerzy Kozłowski.
 
– Relikwie św. Jana Pawła II na stałe będą umieszczone w odpowiednim przygotowanym miejscu w kaplicy mszalnej, w której na co dzień sprawowana jest Msza Święta tak, aby wierni mogli często przeżywać wstawiennictwo świętego Jana Pawła II – papieża rodzin. Uroczystość wprowadzenia relikwii wypadnie dokładnie w 2. rocznicę kanonizacji. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian i gości na tę uroczystość 27.04.2016 r. na godz. 18.00 do kościoła parafialnego p.w. św. Michała Archanioła w Mieroszowie. 26.04 na wieczornej mszy św. o godz. 18.00 będzie głoszona homilia przez ks. Krzysztofa Iwaniszyna, ojca duchownego WSD w Świdnicy o osobie i nauczaniu Jana Pawła II, jako duchowe przygotowanie Parafian do tej uroczystości.
(RED)
 relikwie jp II dla mieroszowa
 
 
 
 
 
 
Przekazanie relikwii krwi św. Jana Pawła II przez Jego Eminencję ks. Kardynała Stanisława Dziwisza księdzu proboszczowi Stanisławowi Piskorzowi.

REKLAMA

Kliknij tutaj