https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kamyki 2016

Wielkimi krokami zbliża się piąta, jubileuszowa edycja Rajdu Samochodów Terenowych Kamyki 2016.  Już w najbliższą sobotę 23 kwietnia Głuszyca znów stanie się stolicą polskiego off-roadu.
Do uczestnictwa w zawodach zgłosiło się aż 70 załóg, które walczyć będą na specjalnie przygotowanej trasie. Jak zwykle załogi rywalizować będą na terenie byłego kamieniołomu w Głuszycy Górnej. Tegoroczna edycja rajdu przeniesie się  także w okolice głuszyckich stawów, do Grzmiącej i do Łomnicy.
Łatwo nie będzie, teren wymaga sporych umiejętności technicznych. Dodatkową atrakcją dla zawodników i kibiców będzie możliwość podziwiania pięknych górskich krajobrazów na trasie rajdu – stwierdzają zgodnie Jacek Chomiak ze Stowarzyszenia Sudety OFFROAD wraz z burmistrzem Głuszycy Romanem Głodem. Przygotowania do offrodowego rajdu, który stał się już cykliczną imprezą współorganizowaną przez Gminę Głuszyca, cały czas trwają. Przyjazd do Głuszycy zapowiadają załogi wraz z kibicami z różnych zakątków Polski.
Bazą tegorocznej edycji rajdu jest Agroturystyka Gościniec w Łomnicy. Program rajdu przedstawia się następująco: godz. 7.00- 8.00 – meldunek załóg w bazie, godz. 8.30-8.45 odprawa, godz. 9.00- start rajdu, ok. 18 – meta, ok. godz. 20.00 – dekoracja zwycięzców. Mapę rajdu publikujemy poniżej.
Wszystkich żądnych zobaczenia na własne oczy, co potrafią prawdziwe auta terenowe w akcji, serdecznie zapraszamy już 23 kwietnia!
(RED)
plakat kmyki

REKLAMA

Kliknij tutaj