Zapaśnicy powitali wiosnę

W Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 odbył się XXIV Międzynarodowy Turniej „Powitanie Wiosny”.
zapasy powitanie wiosny
ZLKS Zagłębie Wałbrzych zorganizowało kolejny już turniej zapaśniczy dla dzieci i młodzików, w którym wzięło udział 140 zawodników z 13 klubów z kraju i zagranicy. Wśród nich startowali młodzi zapaśnicy ZLKS Zagłębie Wałbrzych, zajmując następujące miejsca w swoich grupach wiekowych: I miejsca zajęli – w kategorii do 32 kg Jakub Miś, w kat. 35 kg Mateusz Ropiak, 38 kg oraz Oskar Wawrzyszyn, II miejsca zajęli: w kat. 29 kg Dominik Przybylski, w kat. 32 kg Jordan Kacica, w kat. 38 kg Krystian Chojnacki, a III miejsca wywalczyli: w kat. 42 kg Mateusz Kaczor oraz w kat. do 100 kg Filip Obuchowski.