https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

III Wyścig MTB Podziemia Osówki

Pierwszy projekt tras Mini i Mega III Wyścigu MTB Podziemia Osówki odbędzie się 15 maja w Głuszycy.  Wyścig otworzy III Puchar Strefy MTB Sudety. Start o godz. 11.00 z ul. Parkowej.  Na objazd trasy zaplanowany został na niedzielę 8 maja.
podziemia osowki mtb
Zgłoszenia do wyścigu przyjmowane będą przed imprezą drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny pod adresem https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php do dnia 13 maja do godziny 24:00 lub w dniu wyścigu do godziny 10:30 w Biurze Zawodów. Więcej informacji na stronie: www.strefamtbsudety.pl lub pod numerem tel. 667 992 979.
UWAGA! Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy – organizator zawodów – poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy przy organizacji III Wyścigu MTB Podziemia Osówki.
– Jeżeli chcesz wziąć udział w tworzeniu ważnego sportowego wydarzenia w Głuszycy, jeżeli czujesz, że możesz i chcesz robić więcej w swoim życiu, jeżeli nie masz planów na niedzielę 15 maja i jesteś pełnoletni – dołącz do nas. To właśnie na Ciebie czekamy! Bądź częścią tego wszystkiego, co tworzymy w naszym mieście! – zachęcają organizatorzy.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj