https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Piłkarze w rozjazdach

Piłkarze Górnika Wałbrzych w 24. kolejce III ligi dolnośląsko-lubuskiej zagrają w Gorzowie Wielkopolskim ze Stilonem. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia o godz. 16:00.
SONY DSC
W poprzedniej serii gier Górnik wygrał w Kątach Wrocławskich z Bystrzycą 2:1, a bohaterem meczu był Mateusz Krawiec, który zdobył 2 bramki. Po tym zwycięstwie wałbrzyszanie pozostali na pozycji wicelidera grupy z 51 oczkami na koncie, ponieważ z Budowlanymi Lubsko wygrał KS Polkowice, który nadal zajmuje 1. miejsce (Górnik ma jednak zaległy mecz z Karkonoszami Jelenia Góra, który zostanie rozegrany 3 maja). W Gorzowie do dyspozycji Roberta Bubnowicza powróci Dariusz Michalak, który ostatnio pauzował za 4 żółte kartki, lecz nadal trener nie będzie mógł skorzystać z Michała Oświęcimki i Grzegorza Michalaka.
Stilon zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 35 punktów i bilansem bramek 43:30. Oznacza to, że gorzowianie są strefie spadkowej i do siódmego Piasta Żmigród tracą 3 oczka. W ostatniej kolejce przegrali w Rzepinie z Ilanką 0:1, choć rywal przez pół spotkania grał w osłabieniu i grając w 10 strzelił gola zespołowi z Gorzowa. Trener Adam Gołubowski będzie mógł skorzystać z Filipa Wiśniewskiego, który nie mógł zagrać w Rzepinie, gdyż pauzował za kartki.
 
Zestaw par 24. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Stilon Gorzów Wlkp. – Górnik Wałbrzych (sobota, 9 kwietnia, godz. 16:00)
KP Brzeg Dolny – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – KS Polkowice
Budowlani Lubsko – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Ilanka Rzepin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki – Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać – Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów – Piast Karnin
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj