https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zdjęcie w 3 minuty

Wyrabiasz dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy? Nie masz zdjęcia? – Firma „Foto – ID” ma dla Ciebie dobrą ofertę: w ciągu 3 minut zrobimy 8 zdjęć za kwotę 19,99 zł! Wystarczy przyjść do naszej siedziby w budynku wydziału paszportowego przy ul. Słowackiego 23 w Wałbrzychu – zaprasza Andrzej Wojciechowski, właściciel firmy „Foto – ID”.
foto id 2 ramki
 
 
 
 
 
Legitymacja szkolna przez lata była pierwszym dokumentem ze zdjęciem, który każdy z nas musiał posiadać. Potem były dowody osobiste, prawa jazdy, studenckie indeksy, legitymacje branżowe i paszporty. I na dobrą sprawę do dziś wiele się w tej kwestii nie zmieniło, choć – gdy już możemy swobodnie podróżować po całym świecie – teraz częściej pierwszym dokumentem ze zdjęciem jest paszport. W ostatnim okresie coraz częściej okazuje się, że coraz więcej państw wprowadza różne ograniczenia i właśnie paszport, a nie dowód osobisty, znów jest dla nich najważniejszym dokumentem podróżnym.
– Warto pomyśleć o tym już dziś, bo przed nami majówka, potem długi weekend w czerwcu, a następnie wakacje, a wyrobienie paszportu wymaga czasu. Najważniejszym składnikiem tych dokumentów jest zdjęcie właściciela. Fotografie do dokumentów zawsze musiały spełniać określone kryteria, ale w ostatnich latach są one bardzo wyśrubowane. Dlatego bardzo ważne jest fachowe wykonanie zdjęcia, by urzędnik wydający dokument nie musiał nas odsyłać z kwitkiem. A w ofercie naszego zakładu są zdjęcia do wszystkich dokument ów krajowych i zagranicznych, w tym do wizy USA na nośniku elektronicznym. Co ważne dla naszych klientów, dajemy 100 procent gwarancji na prawidłowo wykonane zdjęcie, spełniające kryteria ICAO w zakresie biometrycznego wizerunku w paszportach i dokumentach podróży – podkreśla właściciel firmy „Foto – ID” Andrzej Wojciechowski. – Po dobre zdjęcia do dokumentów, wykonane szybko, a w dodatku w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Słowackiego 23 w Wałbrzychu, w budynku wydziału paszportowego.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj