Celują w igrzyska

Znamy już nazwiska zwycięzców klasyfikacji generalnej „Celuj w Igrzyska”. Młodzi adepci biathlonu rywalizowali na Polanie Jakuszyckiej. Zawodnicy z Czarnego Boru zdobyli aż 13 medali i zajęli 3 miejsce klasyfikacji klubowej.
ukn-melafir-czarny-bor
Biathloniści trenujący w Czarnym Borze, reprezentujący UKN ,,Melafir” Czarny Bór i AZS AWF Wrocław zdobyli aż 13 medali:
3 złote- Przemysław Pancerz (bieg indywidualny 10 km, sprint 7,5km, bieg pościgowy 10 km);
złoty medal -Wojciech Janik ( bieg sprinterski 6 km);
złoty medal ( bieg sprinterski 7,5 km) i 1 srebrny ( bieg indywidualny 8 km) – Karolina Trzaska;
srebrny medal -Wojciech Filip (bieg pościgowy 10 km);
brązowy medal – Tomasz Jurczak (bieg sprinterski 7,5 km);
złoty medal- sztafeta młodzików (Paweł Wąsala, Adrian Pyrdoł, Wojciech Janik);
złoty medal – sztafeta juniorek (Paulina Król, Natalia Surdyka, Karolina Trzaska);
srebrny medal – sztafeta juniorów (Karol Turek, Mariusz Wtorek, Tomasz Jurczak);
srebrny medal- Sztafeta młodzików mł. (Mateusz Cabała, Jakub Rutkowski, Mateusz Szczepaniak);
brązowy medal – sztafeta młodziczek mł. (Weronika Mikołajczyk, Jęczmieniak Amelia, Aleksandra Mikołajczyk);

Klasyfikacja generalnej ,,Celuj w Igrzyska:
juniorzy młodsi – I miejsce Przemysław Pancerz(UKN Melafir Czarny Bór , II miejsce Wojciech Filip (UKN Melafir Czarny Bór);