https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Postaw na doświadczenie

Ośrodek Szkolenia Kierowców Faryna w Wałbrzychu to jedna z najlepszych szkół jazdy w regionie. Potwierdza to najnowszy ranking zdawalności egzaminów, w którym OSK Faryna po raz kolejny uplasował się na podium wśród ośrodków z największą liczbą kursantów.
faryna baner
 
 
 
 
 
 
 
 
– Nie wahaj się i wybierz doświadczonych instruktorów. Nasi kursanci mają najwyższą zdawalność w Wałbrzychu. Mamy na to twarde dowody. Jesteśmy firmą założoną przez jednych z najbardziej doświadczonych instruktorów, od wielu lat osiągających bardzo dobre efekty w szkoleniu przyszłych kierowców – mówią Leszek i Ryszard Faryna – założyciele Ośrodka Szkolenia Kierowców Faryna.
W 2015 roku w Ośrodku Szkolenia Kierowców Faryna do egzaminu praktycznego na prawo jazdy kategorii B przystąpiło 348 kandydatów, spośród których 168 zdało egzamin za pierwszym razem. Wynik 48,3 procent plasuje OSK Faryna na trzecim miejscu!
– Możemy pochwalić się nie tylko wysoką zdawalnością, potwierdzoną w rankingach tworzonych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu. Obaj założyciele firmy – Leszek i Ryszard Faryna otrzymali indywidualne wyróżnienia za wysokie wyniki zdawalności egzaminów kandydatów na kierowców pojazdów mechanicznych – z dumą podkreślają pracownicy OSK Faryna.
Ten renomowany ośrodek szkolenia kierowców organizuje kursy na prawo jazdy kategorii: A, B, C, D, B+E, C+E, D+E , a także doszkalające kierowców oraz kandydatów na kierowców.
– Gwarantujemy bardzo dobre rezultaty, widoczne już po kilku lekcjach. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://faryna.pl – tam znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. Wszelkie pytania prosimy kierować na dane zawarte w zakładce KONTAKT – mówi Leszek Faryna.
Kandydaci na kierowców, zainteresowani ofertą OSK Faryna, w zakładce NOWE KURSY na stronie http://faryna.pl mogą na bieżąco sprawdzać termin rozpoczęcia najbliższego kursu.
– Kolejny kurs na prawo jazdy kategorii B rozpocznie się już 5 kwietnia 2016 r. o godzinie 17.00. Wszystkich chętnych prosimy o nie zwlekanie do ostatniej chwili. Liczba kursantów w jednym cyklu jest ograniczona i liczy się kolejność zgłoszeń. Mamy także niespodziankę: wszystkie osoby obchodzące urodziny i imieniny w kwietniu, które zapiszą się na kurs w naszym ośrodku szkolenia kierowców, otrzymają dodatkowe 4 godziny jazdy gratis! – dodają właściciele OSK Faryna.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj