Medaliści z czwórki

ola
Lekkoatleci z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 w Wałbrzychu zdobyli 4 medale na Halowych Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików: 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy. ALEKSANDRA TOMASZEWSKA została multimedalistką: na 60m ppł zdobyła srebrny medal z wynikiem 9,70 s (rekord życiowy), a 300m pobiegła w pierwszej serii, zajmując 1. miejsce z czasem 47,80 s, co przyniosło złoty medal. Złoty medal w konkurencji 60m ppł wywalczył REMIGIUSZ WOJCIECHOWSKI z wynikiem 9,62 s i rekordem życiowym. Remigiusz startował także na 60m – w swojej serii uzyskał wynik 8,21 s (również życiówka). KAROLINA BARANOWSKA w skoku wzwyż poprawiła swój rekord życiowy wynikiem 145cm, zajmując 3. miejsce i zdobywając brązowy medal, w skoku w dal skoczyła 3,86 m. Pozostałe starty uczniów ZS 4: 60m – Martyna Czarnowska  3. miejsce w finale B – 8,64 s, Angelika Pługowska – 9,18 s; 300m – Martyna Czarnowska – 50,90 s, Angelika Pługowska – 54,00 s; 60m ppł., Natalia Krynicka – 13,05 s; pchnięcie kulą – Oskar Partyka – 9,53m PB, Patryk Kowalski – 7,68m.