Tarasiewicz w Wałbrzychu

Piłkarze drugoligowego Rakowa Częstochowa zakończyli zgrupowanie w ośrodku Aqua Zdrój w Wałbrzychu. W ostatnim dniu rozegrali mecz kontrolny z pierwszoligową Miedzią Legnica, którą prowadzi były reprezentant Polski Ryszard Tarasiewicz. Mecz zakończył się remisem 4:4, a pierwszego gola dla częstochowian zdobył były pomocnik Górnika Wałbrzych Rafał Figiel. W drugiej połowie na boisku w barwach Rakowa pojawił także wychowanek Górnika Dominik Bronisławski.
tarasiewicz walbrzych
Miedź Legnica – Raków Częstochowa 4:4 (2:1)
Bramki: Jakub Vojtus 17, Bartosz Ślusarski 19, Tadas Labukas 51, Łukasz Garguła 67 oraz Rafał Figiel 45 (k), Dawid Kamiński 72, Dariusz Pawlusiński 76, Jakub Piątek 90.
Miedź Legnica: (I połowa) Dawid Smug – Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Błażej Telichowski, Rumen Trifonow – Marcin Garuch, Adrian Cierpka (35 Damian Rasak), Adrian Łuszkiewicz, Bartosz Ślusarski, Wojciech Łobodziński – Jakub Vojtuš. (II połowa) Paweł Kapsa – Kevin Lafrance, Tomasz Midzierski, Artjom Artjunin, Hunter Gorskie – Igor Subbotin, Damian Rasak, Keon Daniel, Łukasz Garguła, Marek Gancarczyk – Tadas Labukas.
Raków Częstochowa: Błażej Stępień (30 Maciej Mielcarz, 60 Mateusz Prus) – Adam Waszkiewicz (63 Kamil Wojtyra), Błażej Radler (46 Adam Mesjasz), Błażej Cyfert, Łukasz Góra – Kamil Sabiłło (46 Dariusz Pawlusiński), Łukasz Kmieć (63 Sebastian Dobosz), Carlinhos (46 Dominik Bronisławski), Rafał Figiel (63 Jakub Piątek), Piotr Malinowski (46 Dawid Kamiński) – Damian Warchoł (63 Daniel Rumin).