https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Modne miejsce w Świebodzicach

15 stycznia 2016 r. swoje podwoje otworzy nowy sklep wałbrzyskiej firmy Textim Recycling – lidera na rynku odzieży używanej w naszym regionie. – W naszym nowym sklepie na targowisku w Świebodzicach, przy ul. Wolności 29, każdy znajdzie coś dla siebie – zapewniają właściciele Textim Recycling.
textim swiebodzice
 
 
 
 
 
Sklep przy ul. Wolności 29 w Świebodzicach to czwarta placówka handlowa Textim Recycling w powiecie wałbrzyskim.
– Widząc jak wielkim zainteresowaniem klientów cieszą się nasze sklepy w Wałbrzychu przy ul. Chrobrego 14 i Głównej 13 oraz w Szczawnie Zdroju przy ul. Równoległej 1, postanowiliśmy być jeszcze bliżej naszych klientów i stąd decyzja o otwarciu nowej placówki handlowej w Świebodzicach. Każdy łatwo odnajdzie nasz nowy sklep, ponieważ znajduje się on na targowisku przy ul. Wolności – wyjaśniają właściciele Textim Recycling.
Zaplanowane na piątek, 15 stycznia, otwarcie sklepu przy ul. Wolności 29 w Świebodzicach na pewno przyciągnie mnóstwo osób poszukujących nie tylko atrakcyjnej odzieży.
– Tak jak w każdym z naszych sklepów, tak i w tym nowym oferujemy szeroki asortyment starannie wyselekcjonowanej odzieży używanej oraz unikalne dodatki, jak torebki, paski, apaszki, szaliki itp. Posiadamy w sprzedaży odzież damską, męską, dziecięcą, w tym także sportową i wieczorową. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie, bo tu można kupić tanią odzież najmodniejszych światowych marek, jak również wyjątkowe ubrania od mniej znanych projektantów. Ale na tym nie koniec, ponieważ naszym klientom oferujemy także tekstylia gospodarcze. Przy tym często wymieniamy kolekcję i oferujemy atrakcyjne ceny oraz okazyjne przeceny – zapewniają miłe ekspedientki z nowego sklepu Textim Recycling.
A skoro mowa o wymianie kolekcji, to zapraszamy również do pozostałych sklepów Textim Recycling, w których nowości zostaną zaprezentowane: 22 stycznia w Wałbrzychu przy ul. Głównej 13 i w Boguszowie Gorcach przy ul. Fornalskiej 43 oraz 29 stycznia w Szczawnie Zdroju przy ul. Równoległej 1.
– Zapraszamy i życzymy udanych zakupów! – dodają właściciele wałbrzyskiej firmy.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj