https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Tygodnik DB 2010 – Anioł hospicjum 2015!

Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu po raz trzeci zorganizowało uroczyste wręczenie „Aniołów hospicjum”, tym wszystkim którzy w znaczny sposób przyczynili się do wspierania szeroko pojętej działalności hospicyjnej. W tym roku jednym z aniołów nagrodzony został Tygodnik DB 2010!
 
– W reprezentacyjnej sali Maksymiliana zamku Książ, dziękowaliśmy darczyńcom za pomoc rzeczową i finansową, za wsparcie ze strony wałbrzyskich mediów, władzom miasta Wałbrzycha i mieszkańcom za możliwość skorzystania z funduszu obywatelskiego dzięki któremu rozbudowaliśmy nasze hospicjum. I tym wszystkim bezimiennym którzy przekazują 1% na rzecz wałbrzyskiego hospicjum. Z całego serca w imieniu podopiecznych dziękujemy – podkreślają Renata Wierzbicka i Marek Karolczak z zarządu Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu.
W tym roku „Anioły hospicjum” powędrowały między innymi do parlamentarzystów, przedstawicieli firm, osób prywatnych i dziennikarzy. W tym do redakcji Tygodnika DB 2010.
– W imieniu całego zespołu Tygodnika DB 2010 i naszych Czytelników dziękuję za to wyróżnienie. Od pierwszego numeru naszej gazety staramy się wspierać wszystkie ważne przedsięwzięcia i inicjatywy w naszym regionie, a działalność Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu i Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu należy do jednych z najważniejszych. Z wszechstronnej opieki PTOP i hospicjum skorzystały już nie tylko tysiące osób chorych, ale także ich rodziny. Niezwykle ważne są także akcje propagujące idę hospicyjną oraz wolontariatu, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Wszystkie te działania oraz nowe inicjatywy zawsze znajdują miejsce na łamach Tygodnika DB 2010 i cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Czytelników, którzy chętnie uczestniczą w akcjach oraz działaniach na rzecz hospicjum i jego podopiecznych – podkreśla Robert Radczak, redaktor naczelny Tygodnika DB 2010.
(RED)
Aniol hospicjum Tygodnik DB 2010
 

REKLAMA

Kliknij tutaj