https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lider pokazał moc

MKS Szczawno Zdrój rozgromił Jokera Jaczków aż 11:1 i umocnił się na pozycji lidera grupy I piłkarskiej klasy A. W innych meczach derbowych Włókniarz Głuszyca pokonał KS Walim 2:1, a Biały Orzeł uległ w Mieroszowie Iskrze Witków Śląski aż 2:6.
SONY DSC
Wyniki 8 kolejki:
MKS Szczawno Zdrój – Joker Jaczków 11:1
Czarni Wałbrzych – Kalenica Jugów 5:0
Górnik Boguszów-Gorce – Granit Roztoka 0:2
Włókniarz Głuszyca – KS Walim 2:1
Biały Orzeł Mieroszów – Iskra Witków Śląski 2:6
Cukrownik Pszenno – Herbapol Stanowice 4:1
Zieloni Mrowiny – Unia Jaroszów 3:0
Wenus Nowice            – LKS Wiśniowa 1:0
 
1.         MKS Szczawno Zdrój                        8          24        37:3
2.         Granit Roztoka                                   8          18        16:9
3.         Iskra Witków Śląski               8          17        27:11
4.         Czarni Wałbrzych                  8          16        18:11
5.         Włókniarz Głuszyca               8          14        24:8
6.         Biały Orzeł Mieroszów                      8          13        18:17
7.         Unia Jaroszów                                   8          13        15:15
8.         KS Walim                               8          12        13:17
9.         Górnik Boguszów Gorce       8          12        10:6
10.       LKS Wiśniowa                       8          12        15:11
11.       Zieloni Mrowiny                    8          10        14:16
12.       Wenus Nowice                                   8          10        9:15
13.       Cukrownik Pszenno               8          8          11:19
14.       Herbapol Stanowice               8          3          9:24
15.       Joker Jaczków                                   8          1          12:39
16.       Kalenica Jugów                      8          1          7:34
 
Następna kolejka:
Kalenica Jugów – Górnik Boguszów-Gorce (11 października, godz. 11:00)
Herbapol Stanowice – Czarni Wałbrzych (11 października, 11:00)
LKS Wiśniowa – Włókniarz Głuszyca (11 października, 11:00)
Iskra Witków Śląski – Cukrownik/Polonia Pszenno (11 października, 12:00)
KS Walim – MKS Szczawno Zdrój (11 października, 15:00)
Joker Jaczków – Biały Orzeł Mieroszów (11 października, 15:00)
Unia Jaroszów – Wenus Nowice
Granit Roztoka – Zieloni Mrowiny
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj