https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Górnik już na podium

Piłkarze Górnika Wałbrzych, po pierwszym zwycięstwie na obcym obiekcie od ponad roku (z Polonią-Stal Świdnica 2:1), awansowali na podium tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Ich strata do prowadzących rezerw Miedzi Legnica wynosi tylko 2 punkty, ale – przez reformę organizacyjną czwartego szczebla rozgrywek – wałbrzyszanie i tak mają tylko 5 punktów przewagi nad… strefą spadkową.
SONY DSC
Wyniki 8. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych 1:2 (0:1)
KP Brzeg Dolny – Lechia Dzierżoniów 0:2 (0:1)
Foto-Higiena Gać – Piast Karnin 2:0 (1:0)
Formacja Port 2000 Mostki – Karkonosze Jelenia Góra 6:0 (2:0)
Zagłębie Lubin – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11:0 (6:0)
Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród 2:0 (2:0)
Budowlani Lubsko – Ilanka Rzepin 2:2 (1:0)
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław 0:0
Miedź II Legnica – KS Polkowice 3:0 (0:0)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Miedź II Legnica     8          20        32:6
2. Ślęza Wrocław        8          18        16:6
3. Górnik Wałbrzych 8          18        14:6
4. KS Polkowice         8          15        18:11
5. Śląsk II Wrocław     8          15        15:9
6. Zagłębie II Lubin    8          13        23:4
7. Stilon Gorzów Wlkp.          8          13        15:12
8. Lechia Dzierżoniów            8          13        13:10
9. Piast Żmigród          8          12        11:12
10. Foto-Higiena Gać  8          11        12:11
11. Formacja Port 2000 Mostki          8          10        19:15
12. Ilanka Rzepin        8          10        12:18
13. Piast Karnin                      8          9          7:11
14. Polonia-Stal Świdnica       8          8          11:12
15. Karkonosze Jelenia Góra  8          8          10:19
16. Budowlani Lubsko           8          4          9:30
17. KP Brzeg Dolny    8          3          5:19
18. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        8          1          3:34
 
Następna kolejka:
Górnik Wałbrzych – Budowlani Lubsko (sobota, 26 września, godz. 16:00)
Piast Żmigród – Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów – Foto-Higiena Gać
KS Polkowice – KP Brzeg Dolny
Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica
Ilanka Rzepin – Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin – KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Karkonosze Jelenia Góra – KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Formacja Port 2000 Mostki
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj