https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pogrom beniaminka

Piłkarze Sudetów Dziećmorowice doznali pogromu na własnym boisku, przegrywając z Victorią Świebodzice aż 0:5. Podziałami punktów zakończyły się dwa spotkania z udziałem naszych zespołów: Skalnik zremisował w Czarnym Borze z Victorią Tuszyn 1:1, a Zdrój Jedlina Zdrój zremisował 2:2 w Krosnowicach z Polonią Bystrzyca Kłodzka.
SONY DSC
Wyniki 5 kolejki spotkań piłkarskiej klasy okręgowej seniorów:
Sudety Dziećmorowice – Victoria Świebodzice 0:5
Skalnik Czarny Bór – Victoria Tuszyn 1:1
Polonia Bystrzyca Kłodzka – Zdrój Jedlina Zdrój 2:2
LKS Bystrzyca Górna – Grom Witków 7:2
Zryw Gola Świdnicka – Karolina Jaworzyna Śląska 5:2
Nysa Kłodzko – Iskra Jaszkowa Dolna 2:0
Polonia-Stal II Świdnica – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3:1
Unia Bardo – Unia Złoty Stok 2:1
 
1.         Unia Bardo                             5          13        23:10
2.         LKS Bystrzyca Górna                        5          13        18:6
3.         Victoria Świebodzice             5          12        15:1
4.         Polonia Stal II Świdnica         5          10        9:5
5.         Zamek Kamieniec Ząbkowicki          5          9          10:9
6.         Zryw Gola Świdnicka                        5          8          17:13
7.         Karolina Jaworzyna Śląska    5          8          10:9
8.         Zdrój Jedlina Zdrój                5          6          10:7
9.         Sudety Dziećmorowice                      5          6          12:19
10.       Unia Złoty Stok                      5          6          8:9
11.       Nysa Kłodzko                                    5          6          5:7
12.       Victoria Tuszyn                     5          4          7:13
13.       Skalnik Czarny Bór                5          4          6:14
14.       Grom Witków                                    5          4          11:20
15.       Iskra Jaszkowa Dolna                        5          2          8:14
16.       Polonia Bystrzyca Kłodzka    5          1          4:17
 
Kolejka 6 – 19-20 września
Victoria Świebodzice – Unia Bardo (19 września, godz. 16:00)
Zdrój Jedlina Zdrój – Polonia-Stal II Świdnica (19 września, 16:00)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Skalnik Czarny Bór (19 września, 16:00)
Victoria Tuszyn – Sudety Dziećmorowice (20 września, 16:00)
Grom Witków – Unia Złoty Stok (19 września, 16:00)
Iskra Jaszkowa Dolna – Polonia Bystrzyca Kłodzka (19 września, 16:00)
Karolina Jaworzyna Śląska – Nysa Kłodzko (19 września, 16:00)
LKS Bystrzyca Górna – Zryw Gola Świdnicka (20 września, 13:00)
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj