https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Górnik coraz wyżej!

Po wygranej ze Stilonem Gorzów Wlkp. 2:0, piłkarze Górnika Wałbrzych awansowali na 5. miejsce w tabeli III ligi dolnośląsko – lubuskiej. Okazja do kolejnego awansu będzie już w środę, za sprawą zaległego meczu z Bystrzycą Kąty Wrocławskie, który zostanie rozegrany 16 września o godz. 17:00 w Wałbrzychu, a gospodarzem będzie zespół… Bystrzycy. Warto dodać, że w 7. kolejce naszej grupy na listy strzelców wpisało się 2 byłych piłkarzy biało-niebieskich: Michał Bartkowiak (w barwach Śląska II Wrocław) i Kamil Śmiałowski (Lechia Dzierżoniów).
SONY DSC
Wyniki 7. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Górnik Wałbrzych – Stilon Gorzów Wlkp. 2:0 (0:0)
Miedź II Legnica – KP Brzeg Dolny 6:1
KS Polkowice – Ślęza Wrocław 0:2
Śląsk II Wrocław -Budowlani Lubsko 4:0 (2:0)
Ilanka Rzepin – Polonia-Stal Świdnica 0:3 (0:2)
Piast Żmigród – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:1
Zagłębie II Lubin – Formacja Port 2000 Mostki 2:2 (0:1)
Karkonosze Jelenia Góra – Foto-Higiena Gać 2:2 (0:1)
Piast Karnin – Lechia Dzierżoniów 0:5 (0:2)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Miedź II Legnica     7          17        29:6
2. Ślęza Wrocław        7          17        16:6
3. KS Polkowice         7          15        18:8
4. Śląsk II Wrocław     7          14        15:9
5. Górnik Wałbrzych 6          12        9:5
6. Piast Żmigród          7          12        11:10
7. Zagłębie II Lubin    7          10        12:4
8. Stlion Gorzów Wlkp.          7          10        13:12
9. Lechia Dzierżoniów            7          10        11:10
10. Piast Karnin                      7          9          7:9
11. Ilanka Rzepin        7          9          10:16
12. Polonia-Stal Świdnica       7          8          10:10
13. Foto-Higiena Gać  7          8          10:11
14. Karkonosze Jelenia Góra  7          8          10:13
15. Formacja Port 2000 Mostki          7          7          13:15
16. KP Brzeg Dolny    7          3          5:17
17. Budowlani Lubsko           7          3          7:28
18. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        6          1          3:20
 
Następna kolejka:
Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych (sobota, 19 września, godz. 14:00)
KP Brzeg Dolny          – Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać – Piast Karnin
Formacja Port 2000 Mostki – Karkonosze Jelenia Góra
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie        – Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski         – Piast Żmigród
Budowlani Lubsko – Ilanka Rzepin
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica – KS Polkowice
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj