https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zagłosować na siłownię

Rada Wspólnoty Samorządowej Podzamcze w Wałbrzychu zwraca się do wszystkich mieszkańców dzielnicy o powszechne poparcie projektu siłowni plenerowej na skwerze zieleni pomiędzy kościołem parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła a ścieżką pieszo rowerową przy al. Podwale.
 
Siłownia będzie wyposażona w urządzenia z serii trainer, fitness+ eco+ premium + senior, w sprawie których pochlebne opinie wydali rehabilitanci. Obiekt przeznaczony jest dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i niepełnosprawnych i będzie można na nim kontynuować ćwiczenia rozpoczęte na pobliskiej ścieżce pieszo-rowerowej. Siłownia będzie funkcjonować całodobowo i bezpłatnie, a miejsce ćwiczeń będzie oświetlone i monitorowane. Ponadto RSW Podzamcze zwraca się o poparcie projektu przebudowy zjazdu z drogi publicznej do kościoła wspomnianej parafii. Na powyższe projekty można będzie głosować w dniach od 1 do 10 września br. osobiście w publicznych szkołach podstawowych nr 21 i 26, a także korespondencyjnie i przez internet.
RSW Podzamcze zawiadamia, że od września br. w jej siedzibie przy al. Podwale radni miejscy pełnić będą dyżury w każdy pierwszy wtorek miesiąca od godz. 17.00 do 18.00, natomiast radni RSW dyżurować będą w każdy ostatni czwartek miesiąca w tych samych godzinach.
(BAS)
 Silownia x
 
 
 
 
 
 
 
 
Teren przeznaczony na siłownię plenerową.

REKLAMA

Kliknij tutaj