https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Znowu strefa spadkowa

Piłkarze Górnika Wałbrzych, po piątkowej porażce z Piastem w Karninie 0:2, zajmują po 2 kolejkach 11. miejsce, czyli są w… strefie spadkowej. Powodem takiej sytuacji jest reforma III ligi, w której od przyszłego sezonu zamiast 8 grup, będą tylko 4, co oznacza, że aż 11 z 18 zespołów z każdej grupy spadnie z tej klasy rozgrywkowej.
SONY DSC
Wyniki 2. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Piast Karnin – Górnik Wałbrzych 2:0 (1:0)
KP Brzeg Dolny – Zagłębie II Lubin 0:0
Lechia Dzierżoniów – Ilanka Rzepin 2:1 (1:1)
Formacja Port 2000 Mostki – KS Polkowice 1:3 (1:1)
Stilon Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław 1:3 (1:0)
Polonia-Stal Świdnica – Budowlani Lubsko 3:2 (0:1)
Śląsk II Wrocław – Foto-Higiena Gać 0:3 (0:1)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Miedź II Legnica (mecz przełożony)
Karkonosze Jelenia Góra – Piast Żmigród (mecz przełożony)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Ślęza Wrocław                                2          6          7:2
2. KS Polkowice                                 2          6          7:3
3. Polonia-Stal Świdnica                     2          4          3:2
4. Lechia Dzierżoniów                                    2          4          3:2
5. Stilon Gorzów Wlkp.                                  2          3          5:3
6. Miedź II Legnica                             1          3          3:1
7. Foto-Higiena Gać                            2          3          5:4
8. Ilanka Rzepin                                  2          3          3:2
9. Piast Żmigród                                  1          3          2:1
10. Piast Karnin                                              2          3          2:2
11. Górnik Wałbrzych                                  2          3          2:2
12. KP Brzeg Dolny                            2          2          0:0
13. Zagłębie II Lubin                          2          1          1:2
14. Śląsk II Wrocław                           2          1          1:4
15. Karkonosze Jelenia Góra              1          0          0:2
16. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        1          0          1:4
17. Formacja Port 2000 Mostki                      2          0          2:6
18. Budowlani Lubsko                                   2          0          2:7
 
Następna kolejka:
Górnik Wałbrzych – Lechia Dzierżoniów (niedziela, 23 sierpnia, godz. 17:00)
Budowlani Lubsko – KP Brzeg Dolny
Ślęza Wrocław – Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica – Stilon Gorzów Wlkp.
KS Polkowice – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Śląsk II Wrocław – Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin – Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród – Piast Karnin
Zagłębie II Lubin – Karkonosze Jelenia Góra
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj