Pierwszy sparing

Piłkarze trzecioligowego Górnika Wałbrzych przegrali w meczu kontrolnym z drugoligowym Rakowem Częstochowa 1:2. Prowadzenie podopiecznym trenera Roberta Bubnowicza dał w 52 minucie Marcin Orłowski, do remisu w 60 minucie doprowadził zawodnik testowany, a wynik meczu samobójczym trafieniem ustalił w 70 minucie Dariusz Michalak. W ekipie Rakowa, która przebywa w Wałbrzychu na zgrupowaniu, zagrał były pomocnik Górnika Rafał Figiel oraz napastnik Dominik Bronisławski. W sobotę częstochowianie zmierza się w Wałbrzychu z pierwszoligowym Chrobrym Głogów.
Skład Górnika: Kamil Jarosiński (Gracjan Błaszczyk) – Dariusz Michalak, Sławomir Orzech, Grzegorz Michalak (46 Sebastian Surmaj), Mateusz Krzymiński (46 zawodnik testowany), Jan Rytko, Mateusz Sawicki, Dominik Radziemski (Marcin Gawlik), Kamil Śmiałowski (46 Kamil Misiak), Michał Oświęcimka, Marcin Orłowski (Mateusz Sobiesierski).