Chrobry zremisował z Piastem

Piłkarze Piasta Gliwice, na zakończenie zgrupowania w Wałbrzychu, zremisowali z Chrobrym Głogów 1:1. Prowadzenie dał pierwszoligowcom z Głogowa Damian Sędziak w 45 minucie, a na 10 minut przed końcem spotkania do remisu doprowadził były piłkarz Chrobrego Daniel Ciechański.
Chrobry Głogów – Piast Gliwice 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sędziak (45), 1:1 Ciechański (80).
Chrobry : Janicki (46 Szymański) – Ziemniak (46 Pisarczuk), Byrtek (46 Michalec), Bogusławski (66 Małucki), Samiec (46 Hodowany) – Bednarski (70 Rybak), Gąsior, Hudyma (46 Gancarczyk), Sędziak (46 Kościelniak), Szopa (46 Malinowski) – Górski (70 Łętkowski).
Piast : Leszczyński – Kwaśniewski, Klepczyński, Dziczek, Moskwik – Dytko (75 Ciechański), Pietrowski, Kuzdra (46 Osyra), Angielski (46 Demianiuk), Badia (75Kuzdra) – 19. Barisić (46 Musiolik).