Nikola lubi Szczecin

nikola okopniak mecz
Znakomicie spisała się tenisistka MKS Szczawno Zdrój Nikola Okopniak w europejskim turnieju Szczecin Cup 2015 w kategorii do lat 14. Nikola, kontynuując starty w Szczecinie (w poprzednim tygodniu wygrała tam zawody ogólnopolskie) w turnieju Szczecin Cup rozstawiona została z numerem 6. W pierwszej rundzie Nikola pokonała Rosjankę Eve Avatisyan (6:3, 6:0), w drugiej Niemkę Kim Bohlen (6:3, 6:4), a w ćwierćfinale turniejowa dwójkę z Czech Kristinę Lavickową (3:6, 6:4, 6:2). Nikola została powstrzymana dopiero w półfinale przez Brytyjkę Amarni Banks (0:6, 1:6), gdy była już wyraźnie osłabiona trudami codziennych ciężkich spotkań, również deblowych, bowiem nasza zawodniczka – grając w parze z Kristina Flichenok z Białorusi – zajęła wysokie trzecie miejsce w całych zawodach.