https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Świętowali na pływalni

W Parku Wodnym Aqua Zdrój w Wałbrzychu odbyły się Otwarte Zawody Pływackie Wałbrzycha z okazji Dnia Dziecka. Zawody zostały rozegrane na 2 torach sportowych i 1 rekreacyjnym. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach dostali pamiątkowe dyplomy i medale.
tytulowe_zawody_plywackie-860x320
Klasyfikacja końcowa
2010 i młodsi CHŁOPCY
1. Gryka Mateusz 0:22:82
2009 CHŁOPCY
1 Rzepa Bruno 00:18:44
2 Rebenko Dawid 00:21:37
3 Kurtaś Mikołaj 00:21:53
4 Łapiński Piotr 00:37:87
2009 DZIEWCZYNKI
1 Wincek Liliana 00:18:50
2 Figiel Michalina 00:33:82
3 Jagiełło Antosia 00:44:18
2008 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Chadzikonstandinu Kamil 00:32:22
2 Matusik Konrad 00:33:59
3 Kordylak Oskar 00:35:94
4 Krawczyk Jakub 00:38:95
5 Kowalski Miłosz 00:41:37
6 Zięba Franciszek 01:35:56
2008 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Pindor Klaudia 00:35:00
2 Żywicka Amanda 00:40:00
3 Misiak Amelia 0:40:17
4 Błaszczak Natalia 00:44:60
5 Czech Wiktoria 00:54:33
6 Olejniczak Lena 00:55:83
2007 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Ochudło Dominik 00:23:20
2 Madejczyk Kostek 00:32:41
3 Madejczyk Piotr 00:35:97
4 Radecki Filip 00:43:95
2007 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Dębska Aleksandra 00:23:07
2 Chanyszkiewicz Martyna 00:25:23
3 Budnik Jessica 0:31:29
4 Budnik Kamila 0:32:65
5 Górska Zuzia 00:36:56
6 Brzęcka Kasia 00:39:70
7 Grabowska Martyna 0:41:97
2006 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Kijewski Filip 00:28:32
2 Czapla Oliwier 00:28:63
3 Wierzbowski Eryk 00:33:00
2006 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Wojciechowska Antonina 00:22:31
2 Buj Zuzia 00:26:60
3 Stasiak Martynka 00:27:00
2005 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Mrzygłód Michał 00:36:95
2 Fiedorowicz Mateusz 00:38:00
3 Kastner Łukasz 01:07:60
4 Wojtala Mikołaj 01:24:34
2005 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Gumulak Maria 00:45:99
2 Boś Wiktoria 00:48:40
2004 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Matusik Hubert 00:37:70
2 Chmielewski Dawid 00:41:48
3 Kordylak Tymoteusz 0:48:06
4 Wilk Adam 00:58:57
5 Brych Sebastian 01:07:90
6 Budnik Fabian 01:32:62
2004 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Łapieś Maja 00:44:53
2 Michalewska Martyna 00:53:66
3 Szlązak Klaudia 00:56:09
2003 – 50m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Stelmach Michał 00:33:90
2 Czech Jakub 00:40:86
3 Kiliarz Mateusz 01:18:12
2003 – 50m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Victor Małgorzata 00:37:52
2002 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY
1 Okupny Bartosz 00:31:14
2 Smużny Łukasz 00:32:40
3 Wróbel Wojciech 00:41:21
4 Lempart Dawid 00:41:43
5 Gumulak Jan 00:41:80
6 Ossowski Michał 00:46:75
7 Mondry Michał 00:47:69
8 Franczyk Bartosz 00:49:21
9 Święch Jakub 01:08:68
2002 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI
1 Zygnarowska Katarzyna 00:47:09
2 Drzyzga Paulina 00:56:87
(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty