https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Trwała, skuteczna i bezbolesna depilacja w Wałbrzychu!

Marka DepilConcept powstała w Portugalii i posiada ugruntowaną już pozycję na międzynarodowym rynku usług kosmetycznych. Znakomicie wykwalifikowani specjaliści świadczą usługi fototerapii, depilacji woskiem i usuwania problemów skórnych – skutecznie pomagają rozprawić się z niechcianymi włoskami.

Wskazaniami do zabiegów trwałej depilacji światłem IPL są m.in. wrastanie włosów, konieczność częstego golenia, zapalenie mieszków włosowych, pojawiające się często rany, zacięcia i podrażnienia. Fotodepilacja jest także wskazaniem dla osób, u których standardowe metody usuwania włosków zawiodły.
DietClinic_Walbrzych
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Działanie fotodepilacji
Z głowicy urządzenia emitowane są impulsy światła, pochłanianie następnie przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Zwiększona temperatura w cebulce włosa pozwala ją trwale uszkodzić. Urządzenie IPL działa tylko i wyłącznie na włos, skóra go otaczająca jest całkowicie bezpieczna.
Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, pozbywamy się wówczas ok. 20-30% włosków. Fotodepilacja osłabia nieuszkodzone jeszcze włosy, stają się one o wiele słabsze i rosną wolniej. Kolejne sesje zabiegów przybliżają nas do uzyskania końcowego efektu.
Bezpiecznie, trwale i bez bólu
Zabiegi fotodepilacji są bezpieczne nawet dla wrażliwej i naczynkowej skóry. Wykonywać je można z powodzeniem na wszystkich partiach ciała. Fotodepilacja zajmuje niewiele czasu i jest mało inwazyjna – można ją śmiało wykonywać w przerwach między codziennymi czynnościami.
Centrum DepilConcept wykonuje również zabiegi fotoodmładzania, leczenia trądziku, depilacji woskiem, trwałej depilacji jasnych włosów oraz redukcji naczynek, przebarwień i zmarszczek.
Już 23 maja zapraszamy do salonu DepilConcept na spotkanie z dietetykiem klinicznym mgr Pauliną Augustyn. W programie m.in. konsultacje dietetyczne, pomiar  m.in. masy mięśni,  zawartości tkanki tłuszczowej i zawartości wody w organizmie. Spraw sobie prezent na wiosnę – zadbaj o swoje zdrowie!

REKLAMA

Kliknij tutaj