https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Strefa Urody

W piątek, 22 maja o godz. 10.00, w Galerii Victoria w Wałbrzychu swoje podwoje otworzy najnowocześniejszy w powiecie salon fryzjersko – kosmetyczny Strefa Urody. – Z okazji zbliżającego się Dnia Matki będziemy rozdawali kupony rabatowe mamom, które odwiedzą nasz salon w dniu otwarcia – zapowiadają właściciele Strefy Urody.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
Nowy salon w Galerii Victoria znajduje się na pierwszym piętrze, obok sklepu komputerowego, niemal naprzeciwko Media Markt.
– W tym miejscu działała już firma o podobnym profilu, ale postanowiliśmy stworzyć od podstaw miejsce, w którym będziemy oferowali kompleksowo usługi związane z pielęgnacją urody – podkreślają właściciele Strefy Urody.
Lokal przeszedł gruntowną modernizację. Zyskał nie tylko nową szatę, ale i najnowocześniejsze wyposażenie.
– Do dyspozycji naszych klientek będą nie tylko specjaliści z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, manicure i wizażu, ale także najlepszy sprzęt. Zakupiliśmy, między innymi, kombajn kosmetyczny ALL INCLUSIVE GOLD II GENERACJI. Przy użyciu tego urządzenia będziemy oferowali mnóstwo zabiegów na najwyższym poziomie. Będzie to między innymi: mikrodermabrazja korundowa, liposukcja ultradźwiękowa, oxybrazja wodno-tlenowa, peeling kawitacyjny z jonoforezą, vacuum frequency, badanie skóry  i wiele innych – wyliczają właściciele Strefy Urody.
Nowoczesny kombajn kosmetyczny oraz pozostałe urządzenia i cały nowy salon będzie można oglądać już w piątek, 22 maja, w godzinach 10.00 – 21.00, podczas dnia otwartego w Strefie Urody. Poza tym będzie można zapisać się na strzyżenie lub zabieg kosmetyczny i skorzystać z porad fachowców.
– Dla pierwszych 5 klientów przygotowaliśmy niespodziankę w postaci bezpłatnego wizażu, a dla mam, z okazji zbliżającego się Dnia Matki, będziemy mieli specjalne kupony z rabatem 20 procent na dostępne usługi. Poza tym będzie można kupić bony podarunkowe na zabiegi w naszym salonie – dodają pracownicy Strefy Urody.
Już od soboty, 23 maja, do dyspozycji klientów będzie cała gama usług fryzjerskich (strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, czesanie itp.); wizaż, czy artystyczne zdobienie paznokci metodą one stroke.
– Na pewno w naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze fryzjerki wybierają się wkrótce na szkolenie do Barcelony, by oferować strzyżenie i czesanie według najnowszych światowych trendów. Specjaliści od kosmetologii są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami, podobnie jak manicurzystki. Zapraszamy do naszego salonu 7 dni w tygodniu, w godzinach od 10.00 do 21.00. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.strefaurody.info oraz pod numerem telefonu 535 115 115 – zachęcają właściciele Strefy Urody.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj