https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Ukryte terapie – czego lekarz ci nie powie

Wyjątkowjerzy ziebae autorskie spotkanie z Jerzym Ziębą, autorem książki „Ukryte terapie, czego ci lekarz nie powie” – już 16maja w hotelu Maria w Wałbrzychu.
 Gdy słyszymy, że coś jest „ukryte”, od razu budzi się w nas odruch poszukiwania. Tajemnice są przecież po to, by je odkrywać, prawda? Jak to się stało, że o pewnych rzeczach się już dzisiaj nie mówi? Co stoi za tym, by naturalne sposoby przywracania zdrowia były ukrywane przed wiadomością publiczną? Fakty kiedyś powszechnie znane, niestety z jakiegoś powodu w dzisiejszych czasach zostały zapomniane. Wspólnie poszukajmy odpowiedzi na dręczące nas pytania na temat zdrowia i chorób naszych oraz bliskich. Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że w Wałbrzychu w dniu 16 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – WYKŁAD oraz SEMINARIUM „Ukryte terapie – czego lekarz ci nie powie” z udziałem gościa specjalnego – Jerzego Zięby, wybitnego naturoterapeuty, autora bestsellerowej książki pod tym samym tytułem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rezerwacji można dokonać na stronie: http://fundacja-whitelions.pl/events/ukryte-terapie-czego-ci-lekarz-nie-powie/ lub : http://ukryteterapie.pl/strona/spotkania
Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.
(KD)

REKLAMA

Kliknij tutaj