https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Radosław Romanik: – zapraszam do Dobrego Sklepu Rowerowego Olimpijczyk!

Sklep i serwis rowerowy Olimpijczyk przy ul. Mickiewicza 3 b w centrum Wałbrzycha to królestwo Radosława Romanika – jednego z najlepszych polskich kolarzy szosowych. Tu każdy może liczyć na fachową radę mistrza Polski i naszego olimpijczyka z Aten.
 ROMANIK
– Oferujemy naszym klientom szeroki wachlarz najwyższej jakości artykułów branży rowerowej. Klienci znajdą u nas markowe rowery, osprzęt, akcesoria, narzędzia i odzież. W naszym sklepie mamy również duży wybór bezpiecznych rowerów dziecięcych – wylicza Radosław Romanik.
Sympatykom kolarstwa sylwetki Radosława Romanika przypominać nie trzeba. Ale wśród amatorów jazdy na dwóch kółkach jest wielu ludzi, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tym sportem. Dlatego powinni wiedzieć, że Radosław Romanik to jedna z najciekawszych postaci świata sportu w regionie wałbrzyskim. Wychowanek Górnika Wałbrzych swojej długiej i bogatej w sukcesy karierze był mistrzem Polski w wyścigu ze startu wspólnego, sześciokrotnym zwycięzcą Bałtyk – Karkonosze Tour, triumfował w Wyścigu Dookoła Słowacji, Małopolskim Wyścigu Górskim, Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków oraz Szlakiem Walk Majora Hubala. Zdobył również Puchar Uzdrowisk Karpackich i wygrał Pro Ligę. Dziewięć razy startował w Wyścigu Pokoju – najlepszą, trzecią lokatę wywalczył w 2001 roku, jednocześnie wygrywając klasyfikację górską. W Giro d’Italia, jadąc w barwach ekipy CCC Polsat, zajął 33 miejsce w klasyfikacji końcowej. Startował także w mistrzostwach świata w 1995 i 1999 r. oraz w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 r. Dodajmy, że zakończył swoją piękną karierę mając 45 lat i będąc najstarszym czynnym kolarzem polskiej elity! Szybko się jednak okazało, że bardzo brakuje mu kontaktu z życiem kolarskim… Dlatego postanowił wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie i otworzyć sklep ze sprzętem kolarskim. I tak – od dwóch – lat popularny „Dziadek” prowadzi swój sklep, który nazywa się OLIMPIJCZYK, co nawiązuje do jego uczestnictwa w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. A oprócz zakupu wysokiej klasy sprzętu sportowego, Radosław Romanik oferuje profesjonalne doradztwo i serwis oraz rzetelną obsługę zarówno początkujących, amatorów jak i wyczynowców.
– Zapraszam do sklepu rowerowego OLIMPIJCZYK przy ul. Mickiewicza 3b. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy u nas były satysfakcjonujące – podkreśla nasz olimpijczyk z Aten.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj